Hakkımızda

Animasyonum Medya, 2018 yılının Mayıs ayında, Ankara’da, taptaze, dumanı üstünde, yepisyeni bir ajans olarak sektöre usulca sokulup “Merhaba” dedi. 2010 yılından bu yana freelance olarak senaristlik, metin yazarlığı, oyunculuk, sunuculuk, seslendirmenlik, 2D/Grafik animasyon ve After Effects editörlüğü yapan Yusuf Bahri ÖZSOY tarafından kurulan Animasyonum Medya; reklam, tanıtım, 2D/Grafik animasyon, jenerik ve görsel efekt alanlarında hizmet vermektedir.

Başta TRT olmak üzere ulusal TV kanalları ve sosyal medya platformları için hazırlanmış birçok başarılı işe imza atan ekibimiz, özellikle 2D (çizgi) animasyonda “profesyonel kalite, amatör ruh” prensibini koruyarak, yaratıcı fikirleri ve uygun fiyat politikasıyla proje geliştirmektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte çizgi (2D) animasyon maliyetlerinin düşmesi ve genellikle reklam çalışmalarında tercih sebebi olması hasebiyle sektöre ilaç gibi gelen Animasyonum Medya olarak amacımız; firmaların markalaşması ve sesini duyurması, markalaşmış firmaların ise dillere pelesenk olması için çözüm üretmektir.